4 Mart 2016 Cuma

Sözleşme Yenileme ve Ceza Puanları
 "Sözleşme Yenilenince Cezalar Sıfırlanır Mı?" 

1. Öncelikle alttaki linkteki programı indirerek sözleşme imzalama tarihine göre ceza puan limitinizin ne kadar olduğunu hesaplayın...Çıkan Rakama P diyelim.

2. Eğer sözleşme yenilemeden önceki dönemde kesinleşmiş ceza puanınız P'den daha az ise ve "Sözleşme yenilemeden önce" devam eden ve/veya başlayacak soruşturmanız yok ise yeni sözleşme imzalayınca CEZA PUANLARI SIFIRLANIR.
Örnek: Dr.A.A'nın Programdaki hesaba göre Ceza Puan Limiti yani P=200 olsun..2015 yılında kesinleşmiş ceza puanı 199 olsun ve Sözleşme yenilemeden önce devam eden ve/veya başlayacak soruşturması olmasın...Sözleşme imzalayınca Dr.A.A'nın Ceza Puanları SIFIRLANACAKTIR...

3. Eğer sözleşme yenilemeden önceki dönemde kesinleşmiş ceza puanınız P' den daha az ise ve "Sözleşme yenilemeden önce" devam eden ve/veya başlayacak bir soruşturmanız var ise ; yeni sözleşme imzaladıktan sonra soruşturma bittiğinde aldığınız ceza puanı önceki sözleşme dönemindeki ceza puanları ile birlikte toplandığında; 200 (dahil) ve/veya üzerinde olacaksa Ceza Puanları SIFIRLANMAZ ve yeni sözleşmeniz FESHEDİLİR.
Örnek: Dr.A.A'nın Programdaki hesaba göre Ceza Puan Limiti yani P=200 olsun..2015 yılında kesinleşmiş ceza puanı 199 olsun ve Sözleşme yenilemeden önce devam eden ve/veya başlayacak bir soruşturması olsun. Bu soruşturma sonunda en az 1 KESİN Ceza puanı aldığında Dr.A.A'nın imzaladığı Yeni Sözleşme FESHEDİLİR...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder